Jak postawić regały w spożywczym sklepie?

29 marca, 2023
W jaki sposób ustawić meble w spożywczym sklepie? Odstęp regałów sklepowych (na ogół metalowych w tej branży), lad a także wejściowych bramek podyktowany jest konkretnym podejściem do zagadnienia prowadzenia klienta.
Jednostka nabywająca, już od wejścia – poprzez system prowadzenia konsumenta (bramka), kierowana jest w pożądaną stronę.

kompletną propozycję na tej stronie]
pojazdu

Autor: michaelaw
Źródło: http://www.sxc.hu
Tuż za strefą przejścia, ustawione winny być kosze zakupowe, które sugerują kierunek ruchu. Celem owego układu jest „wymuszenie” na kliencie, ażeby ten pokonał jak najdłuższą drogę począwszy od wejścia do kasy. Sprowokowany zatem zostaje, ruch konsumentów dookoła centralnego sklepowego regału. Regały metalowe sklepowe są zazwyczaj wykorzystywane w tej branży.
Ponieważ pieczywo jest towarem powszechnie oraz na co dzień kupowanym, będzie aktywowało duży ruch w rejonie gdzie zostanie wyeksponowane. Najlepszym miejscem na świeże bułeczki będzie zatem okolica jak w największym stopniu oddalona od wejścia. Dzięki takiemu zabiegowi wielu klientów, jacy mieli w planach kupno wyłącznie pieczywa, przejdzie blisko półek z pozostałym towarem, a to podwyższy szansę na poważniejszy sprawunek. Nieopodal pieczywa najczęściej ustawia się lodówki i lady mięsnego stoiska – najlepsi producenci regałów sklepowych. Warto uzupełnić, że pieczywo winno zostać eksponowane przy zastosowaniu drewnianego piekarniczego regału.

Dostosowywanie metalowych regałów sklepowych do pełnienia funkcji regałów piekarniczych jest coraz sporadyczniej wykorzystywane. Jeśli chodzi o regały sklepowe producent regałów metalowych najczęściej posiada w swojej ofercie także wspomniane regały piekarnicze.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.