Jakie pozytywne strony ma leasing auta? Co przekona do zastanowienia się nad taką opcją?

6 kwietnia, 2022
Niektórym osobom wydaje się, że kupno auta jest jedyną opcją, jeśli chcielibyśmy wygodnie korzystać z takiego pojazdu każdego dnia. Wcale tak nie jest. Istnieje jeszcze wszak leasing, jaki także posiada dobre strony.

Jakie?
budynek szkoły

Źródło: flickr.com

Jest sporo firm, które oferują tego typu usługi, w ten sposób nie musimy być skazani tylko na jedną dostępną na rynku możliwość. Przykładem może być leasing Idea Bank. Dzięki niemu możemy korzystać każdego dnia z samochodu, ale nie martwić się wieloma kwestiami, jakie często są po stronie właścicieli. Często odchodzi nam potrzeba wykonywania przeglądów, albo nieprzewidzianych napraw, które na pewno są zmorą wielu osób posiadających auto na własność.
portal

Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Wydaje się, że płacenie co miesiąc rat za to, iż możemy jeździć autem, jest sporym kosztem. Natomiast pomyślmy, iż musimy takie auto zakupić, wtedy także czekają na nas wydatki, natomiast z reguły nawet większe. Sporo ludzi, gdyby nie wspomniany leasing, nigdy nie mogłoby sobie pozwolić na jeżdżenie tak wysokiej klasy autem. To bez wątpienia powinno przekonać tych, co marzą o pojeździe z wyższej półki.

Zaciekawiły Cię wiadomości opublikowane w tym serwisie? Jeśli tak, to kliknij tutaj i odkryj stronę (http://www.franklincovey.pl/szkolenia/lider-na-kryzys-wyjdz-z-kazdego-kryzysu-z-rozwinietymi-skrzydlami/), która również Cię się będzie podobać.

kapitał, który trzeba włożyć na starcie, jest o wiele mniejszy, aniżeli zakup dobrego pojazdu. Poza tym dostajemy auto od nowości, jeszcze z salonu.

Natomiast nabywając samochód, często chcąc zaoszczędzić gotówkę, poszukujemy już czegoś mającego kilka lat. Dla właściciela firmy plusem jest także możliwość rozliczenia podatku VAT, co w ostatecznym rozrachunku pomniejsza koszty takiego leasingu.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.