Napinacze, taśmy do opakowań – najlepsze propozycje

29 marca, 2023
Taśmy opakowaniowe stosowane do zaklejania kartonów mają zastosowanie w wielu miejscach. Taśmy opakowaniowe są wytrzymałe na zrywanie, specyfiki chemiczne, mają dużą przyczepność do klejonej powierzchni. Taśmy te są doskonałym sposobem w ręcznych i mechanicznych systemach pakujących.

Jest sporo wersji taśm samoprzylepnych, które potrafią być użyte w zależności od wymogów. Są to taśmy pakowe do zaklejania kartonów, taśmy samoprzylepne z napisem, taśmy lakiernicze, taśmy z papieru, taśmy ukrywające. Taśmy lepiące samoprzylepne mają sporo funkcji. Nadają się do manualnego i mechanicznego klejenia, są przezroczyste, barwne i z tekstem, z różnorodnego rodzaju klejem i nośnikiem.

Taśmy opakowaniowe papierowe są przyjazne otoczeniu, posiadają dużą siłę lepienia dzięki wdrożeniu osobliwych rozwiązań, co poręcza perfekcyjne zamknięcie kartonu. Dostępne są w normatywnych wielkościach – zobacz przykłady. Paski mocujące są użytkowane do zamocowania, czy też ochraniania gotowych produktów fabrycznych w kartonach, lub na paletach. Opaski ściągające stworzone są z polipropylenu o najwyższej rozciągliwości. Paski poliestrowe charakteryzują się najwyższą odpornością.

pakowanie produktu

Autor: U.S. Naval Forces Central Command/U.S. Fifth Fleet
Źródło: http://www.flickr.com

Urządzenie do spajania to konieczny element dla zdobycia skutecznego i szybkiego pakowania ładunków. Na rynku jest bardzo dużo urządzeń, jednakże tylko niektóre funkcjonują szybko i bezawaryjnie, nie wywołując przestojów w produkcji. W celu szybkiego i efektywnego pakowania towarów najlepiej używać narzędzia do spajania, nazywane napinaczami, czy też paskowaczami. W zależności od wymogów mogą być to sprzęty ręczne, pneumatyczne, jak też elektryczne. Odpowiednio naprężona taśma to gwarancja bezpieczeństwa dla ładunku.

Napinacze to bardzo praktyczne urządzenia w trakcie naciągania taśmy. Lekkie i proste w użyciu w momencie zespolenia taśmy drucianymi zapinkami. Doskonale naciąga taśmę dzięki czemu towar połączony jest mocno i stabilnie. Narzędzie to określone jest do wszystkich zapinek drucianych. Wskazane jest, ażeby do napinaczy wykorzystywać najwyższej jakości opaski spinające. Powinny to być taśmy polipropylenowe, poliestrowe, a także taśmy stalowe. Sprzedaje je Transaco.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.