Okres zimowy zbliża się do nas nieubłaganie

1 lutego, 2023
Cieszy jedynie chyba tylko dzieci, bo dla dorosłych bywa to mało lubiana pora roku.
Opady śniegu, minusowa temperatura, trudne warunki na drogach to zmora większości dorosłych, a przede wszystkim posiadaczy samochodów, którzy dzień w dzień dojeżdżają do pracy.

filtry oleju

Autor: cuatrok77
Źródło: http://www.flickr.com
W najtrudniejszej sytuacji bywają Ci, którzy nie mają garażu, gdyż wyruszenie pojazdem w trasę bywa rzeczywiście bardzo długie, ponieważ warunki atmosferyczne skutecznie umieją utrudnić taki wyjazd. No i jasne że kłopoty z uruchomieniem auta, bo przy minusowych temperaturach nawet bardzo dobre auto ma możliwość mieć z tym kłopot.

Jeśli pragniesz być na bieżąco w owym zagadnieniu, to spodoba Ci się najnowsza wiadomość. Znajdziesz ją pod wskazanym poniżej linkiem. A jeśli będziesz posiadał pytania, szybko na nie odpowiemy!

Ci, którzy mają swoje auto na parkingu są zobowiązani przed zimą zadbać nie wyłącznie o opony zimowe, lecz także o filtry oleju.

podróż

Źródło: pixabay.com
Ich rola jest naprawdę bagatelizowana. Głównie wpływają one na wydajność olejów silnikowych z tej przyczyny chronią sam silnik. Warto w tym punkcie polecić filtr mann (informacje o filtrze do manna) wyposażony w zespolone ogrzewanie obustronne. Okazuje się on bardzo polecany w okresie zimowym, gdyż gwarantuje skuteczny rozruch nawet w bardzo niskich temperaturach, a jak istotna okazuje się to rzecz, zdaje sobie z tego sprawę każdy jeden kierowca. Jeżeli i Ty wymienisz swój filtr na filtr mann (więcej o filtrze oleju) zyskasz gwarancję, iż Twój pojazd choć niegarażowany nigdy nie będzie miał kłopotu z rozruchem.

Pomyśl o tym przede wszystkim iż nie jest to wielki koszt.
Powinno się o takie rzeczy zatroszczyć się nim temperatura spadnie naprawdę bardzo nisko.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.