Telebim jako efektywna forma reklamy zewnętrznej

15 lutego, 2023
Pokaz reklamy towaru na telebimach to w największym stopniu skuteczna postać reklamy zewnętrznej. obraz jest dużo lepiej zapamiętywany niż typowy plakat.
Telebim Radom Maratońska użytkowany jest także do reklamy różnego gatunku akcji.

Jako że Karpacz jest miejscowością wypoczynkową, wielu osób każdego dnia ma możliwość zachować w pamięci artykuł, lub usługę, jaka jest pokazywana na dużym ekranie. Ten gatunek reklamy to skuteczne i masowe dotarcie z wiadomością do potencjalnych konsumentów, szczególnie atrakcyjna i nowoczesna technologia pokazów, zwiększenie prestiżu marki, rozpoznawalność marki, albo artykułu, także sposobność aktualizacji danych w okresie trwania kampanii.
Reklama na ekranie nie tylko prędko i efektywnie dociera do ewentualnych nabywców, lecz też koszty jej wyprodukowania i demonstracji są dużo niższe. Reklama artykułu wyświetlanego na telebimach w dużym stopniu przyczynia się do przyrostu sprzedaży. Bardzo ważne jest też umieszczenie telebimu. W ruchliwych punktach jest większa możność zapamiętania obrazu przez większą grupę prawdopodobnych klientów.
LED

Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś promocja (zobacz również przewodnik po promacjach) jest fundamentem działania jakiejkolwiek firmy. Prezentacja reklamy na telebimie to ogromne możliwości kreacji, obszerna kolorystyka, duże kontrasty, a przede wszystkim ruch obrazu umożliwia zastosowanie bardzo kreatywnego przesyłu reklamowego.

Telebim Opole zezwala na użycie dowolnej animacji, ekspozycji, oraz projekcji obrazu ruchomego. Poprawnie zaplanowana reklama to zagwarantowany sukces wszelkiej jednostki.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.