Naprowadzacze kół i lusterka przemysłowe – a więc, jak pomóc kierowcy samochodu

29 marca, 2023
Jaka jest rola naprowadzaczy kółek? Do jakich rzeczy są używane lustra przemysłowe? Jaki bywa związek pomiędzy ta dwójką, tak przeróżnymi tematami? Te wszystkie rzeczy dowiesz się, czytając nasz felieton!

kot

Autor: Peter Beekmans
Źródło: http://www.flickr.com
Naprowadzacze kół to w istocie bardzo łatwy temat, choć nie każda osoba ma możliwość kojarzy, czym to tak naprawdę bywa. Tymczasem naprowadzacze kół od Antersystem są to zagięte „słupki”, które możemy zauważyć przy wjazdach do różnego rodzaju magazynów od strony tylnej wielkiego sklepu, lub po prostu na parkingach, dzielące miejsca postojowe. Ich zadaniem jest pomóc kołom ciężarówki dobrze ulokować się w lokalizacji, aby rozładowywanie towaru był prostszy. Produkowane bywają one z rurek ocynkowanych o średnicy stu sześćdziesięciu milimetrów, dzięki czemu są niewiarygodnie wytrzymałe i mogą znieść duże obciążenia, przy czym tych słupków wysokość została wybrana w ten sposób, by nie zepsuły felg samochodu.
Panorama miasta Gdańsk

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com
Drugi temacik to lustra przemysłowe. Ich robota jest niewiarygodnie proste – to one pokazują nam zwykle, jaka rzecz odbywa się za zakręcikiem gdy jedziemy samochodzikiem, odbijając we własnej tafli wszystko pod nastawionym pod nie kącikiem.

Zobacz ten link – to naprawdę świetna propozycja (https://spoiwex.pl/produkty-stabifen), która na pewno bardzo Cię zaintryguje. Nie zwlekaj zatem i sprawdź już teraz!

Ułatwiają przejeżdżanie z zakręciku, czy też maja możliwość pokazać, jaka rzecz odbywa się za tobą. Powstało wieledużo rodzai tego rodzaju luster, w szczególności okrąglutkie czy kwadratowe. Bywają jednakże również różne kolory, dla przykładu żółto-czarne, albo biało-czerwone.

Podsumowując – |jaka rzecz połącza obie te rzeczy? Obie powodują, iż jesteśmy mocniej bezpieczni, albo to jadąc samochodem, czy po prostu parkując. Nie obawiaj się już, oraz zaufaj tego typu rozwiązaniom technicznym!

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.