Prowadzisz swoją działalność gospodarczą? Czy wiesz, iż musisz przeprowadzić dla praktycznie każdego pracownika kurs BHP?

7 grudnia, 2020
Czy wiesz, iż przeprowadzenie kursu BHP praktycznie dla każdego pracownika jest konieczne abyś w ogóle mógł dopuszczać go do pracy? Okazuje się, iż wiele spośród drobnych przedsiębiorców nie ma o tym zielonego pojęcia.

Nowe laptopy z linii Satellite Pro

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Sprawdź, co grozi Ci za zaniechanie wypełnienia tego obowiązku, a jednocześnie jak niewielkim kosztem zaplanować takie szkolenie dla swych pracowników.
Po co te kursy?
Ogłoszenia

Autor: Gareth Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli dopuszczasz do pracy pracownika, który nie ma ważnego kursu BHP, między innymi musisz liczyć się z obowiązkiem zapłacenia kary. W większych miastach odpowiednie organy przeprowadzają tego rodzaju kontrole praktycznie przez cały czas, zatem praktycznie nie da się uniknąć odpowiedzialności za to zaniechanie – nic więc nadzwyczajnego, że na przykład kursy BHP Warszawa które organizuje cieszą się tak wielkim powodzeniem.

Opisany temat opisaliśmy mając na myśli Twoje potrzeby. Czekamy na twoją informację, czy spodobał Ci się wpis. Daj nam znać – przejdź do serwisu (https://www.eccotravel.eu/dominikana/punta-cana/gran-bahia-principe-punta-cana/) .

Także komfortową sytuacją nie będzie z pewnością przypadek, kiedy dojdzie do jakiegoś wypadku na terytorium Twojego zakładu pracy, a wówczas okaże się, że któryś z pracowników nie miał aktualnego kursu BHP – ekstra źródła.

Gdzie zatem zorganizować kurs?
Wiesz już, iż bez wątpliwości nie warto lekceważyć konieczności przeszkolenia pracowników. Jeśli masz zaprzyjaźnioną jakąś dużą firmę, która zatrudni swojego eksperta od BHP, wówczas możesz posłać swoich pracowników na kurs akurat tam – na pewno nie będzie Cię to dużo kosztowało – znacznie więcej przeczytasz na www.

Jeśli jednak nie masz takiej opcji, wtedy powinny zainteresować Cię szkolenia BHP online – zazwyczaj nie są zbyt kosztowne, a równocześnie można je zrobić niemal od ręki. Dodatkowo są honorowane przez wszelkiego rodzaju urzędy, więc bez wątpliwości jest to opłacalne rozwiązanie.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.