W pracy zazwyczaj spędzamy sporą część każdego życia, gdyż 8 godzin codziennie to prawie połowa dnia (nie zaliczając do tego snu)

27 maja, 2021
Praca jest bardzo istotną częścią naszego życia. Tam się realizujemy i pogłębiamy swe kwalifikacje. To w pracy odnajdujemy z reguły motywację do dalszego rozwoju.
Jeżeli ktoś powtarza, że przychodzi do pracy, by odbębnić co mu każą i nie obchodzi go panująca w biurze atmosfera, to albo kłamie, albo naprawdę jest typem totalnie obojętnym, gdyż ciężko jest przez kilka godzin każdego dnia nie zwracać uwagi na otaczający nas świat.

wyjazdy integracyjne

Autor: Map of the Urban Linguistic Landscape
Źródło: http://www.flickr.com
Ci, którzy z nami pracują, zwykle oddziaływają na nasze nastroje, nawet jeżeli nie zdajemy sobie z tego do końca sprawy. Kiepska atmosfera w ekipie najczęściej wpływa na kiepskie wyniki pracy całego teamu.

Zaintrygował Cię ten wpis? W takim razie wejdź w link do źródła i rozkoszuj się kolejnymi newsami. W razie jakiś wahań – pisz do nas.

Takiego typu niechcianych konsekwencji chce uniknąć każdy mądry szef. Dlatego w wielu spółkach przeznacza się pewną sumę środków na integrację pracowników.

Jeśli ten tekst jest według Ciebie wartościowy to sprawdź serwis kofax, w którym są tego typu informacje. One z pewnością będą dla Ciebie przydatne.

Czasami bywają to wyjścia na pizzę po pracy, by była możliwość posiedzieć, porozmawiać i poznać się bliżej z bardziej prywatnej strony, a czasami są to wyjazdy integracyjne na przykład na jakiś weekend gdzieś za miasto albo w góry. Możemy wtedy pojechać do hotelu ze SPA, gdzie każdy wyszuka coś idealnego dla siebie – basen, saunę lub masaże.

Na tego typu wyjazdach zazwyczaj organizuje się grupowe zajęcia, więc może być to kurs asertywności albo przechadzka po górach, podczas którego będziemy podzieleni na grupy i będziemy zobligowani znaleźć pewnego typu wskazówki, żeby ukończyć ćwiczenie z pozytywnym wynikiem.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.