Obecnie świat jest już prawie całkowicie skomputeryzowany – wszystko można zrobić w wirtualnej rzeczywistości

26 października, 2022
Współcześnie ludzie egzystują w internecie. W nim również w 99% rozgrywa się cały międzynarodowy biznes. Firmy administrują swoimi procesami za pomocą komputerów oraz wyspecjalizowanych programów.
Jeśli chcemy rozszerzyć automatyzację przeróżnych procesów, które mają miejsce w naszej spółce, to musimy włożyć pieniądze w Basware Invoice Automation.

wiadomości

Autor: Prank Sky Media
Źródło: http://www.flickr.com
basware invoice processing

Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
programowanie Java

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com

To innowacyjny system, który spowoduje, że zmniejszą się nam wydatki związane z pracą oraz administrowania fakturami. Wszystko będzie całkowicie skomputeryzowane. System zapisuje wszelkie rekordy z faktur – dane nabywcy, numer faktury czy kwotę na niej widniejącą. Następnie bez żadnych problemów możemy taką fakturę odnaleźć w systemie. Nie musimy mozolić się i stresować przy przerzucaniu stosów papierów w segregatorach. Wszystkie dane odnajdziemy w kilka sekund przy użyciu laptopa. W tym programie dostępna jest także sposobność kontrolowania tego, co odbywa się z fakturą na każdym etapie cyklu przetwarzania. Nazywa się to Basware Invoice Processing.

Nie ociągaj się – naciśnij odnośnik i raduj się opublikowanymi tam świeżymi tekstami. Zapewne poszerzą one Twą znajomość rzeczy na powyższy temat.

Oznacza to, że mamy możliwość skontrolować czy faktura została już opłacona, ale także potrafimy tworzyć do niej raporty (opcja ta jest udostępniona przeważnie dla działów handlowych, logistyki oraz księgowych).

Klasyfikowanie faktur według pewnych wytycznych (dla przykładu – zapłacone lub niespłacone) daje możliwość na szybką rewizję klientów, którzy często zwlekają z uregulowaniem należności. Te i inne wiadomości są bardzo przydatne przy ustalaniu ścieżki rozwoju dla naszej spółki.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.