Rozliczenie z Urzędem Skarbowym przy pomocy E-podatku dochodowego od osób fizycznych
Bez kategorii / Grudzień 29, 2017

Coroczne rozliczanie się z Urzędem Skarbowym nie jednemu człowiekowi robi sporo trudności. Wszyscy w szczególności narzekają na fakt, że jest to przedsięwzięcie bardzo czasochłonne. Wychodząc naprzeciw tym problemom mamy do zaoferowania możliwość rozliczenia się ze skarbówką online. E-PIT to fantastyczny sposób na zaoszczędzenie czasu i ułatwienie sobie wysłania deklaracji.

Usługi finansowe – czym one są i co tak naprawdę mamy możliwość do nich po zaliczać?
Bez kategorii / Grudzień 29, 2017

Przede wszystkim zanim zaczniemy nasz nowy artykuł, powinniśmy wytłumaczyć, czym dokładnie jest usługa typu finansowego – a jest to po prostu usługa świadczona poprzez podmiot, który to działa typowo w sektorze finansowym (czyli przez tak zwanego „pośrednika finansowego”), który to wiąże się z inwestowaniem, bądź uzyskiwaniem środków pieniężnych, oraz zapewnieniem ich odpowiedniego przepływu pomiędzy uczestnikami danego rynku.

W jakim czasie i jak starać się o zwrot podatku z obczyzny?
Bez kategorii / Grudzień 29, 2017

Kiedy pracowałeś za granicą mniej więcej 4 lata i systematycznie odprowadzałeś w tym miejscu podatek dochodowy, możesz ubiegać się o zwrot podatku. Wystarczy parę drobnych kroków i możemy być posiadaczami gotówki, która się nam należy.