Opony letnie i zimowe winien mieć każdy posiadacz samochodu
Bez kategorii / Styczeń 18, 2018

W naszym państwie każdy posiadacz samochodu musi mieć dwa zestawy opon – na zimę , a także na lato. Jest to bardzo relewantne, ponieważ najczęściej w Polsce lata są parne, z kolei zimy mroźne i śnieżne.

Samodzielność energetyczna w domku i w przedsiębiorstwie
Bez kategorii / Styczeń 18, 2018

Pewien czas temu nawiedziły nas powodzie zaś później co pewien okres punktowo zalewało raz tu, raz tam. Przez media co pewien czas przewija się temat problemów z dostarczaniem energii elektrycznej. Standardowa sieć bywa przeciążona, w szczególności w czasie zimowym, kiedy mogą zdarzyć się usterki spowodowane zerwaniem kabla przez nazbyt dużą ilość śniegu. Ażeby takowe awarie nie były problemem, warto zainwestować w agregat mobilny w charakterze zabezpieczenia.

Jak wygląda budowa budynków gospodarczych
Bez kategorii / Styczeń 18, 2018

W jakimkolwiek gospodarstwie rolnym znaleźć można sporo sprzętów i maszyn wykorzystywanych do codziennych robót. Dość często rolnicy decydują się na budowę potrzebnych budynków gospodarczych, aby uchronić urządzenia np. przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Co to jest smartBOX, jakiego rodzaju oferuje możliwości i do czego właściwie może być on wykorzystany?
Bez kategorii / Styczeń 18, 2018

W obecnych czasach mamy możliwość korzystania z mnóstwa urządzeń, jakich nazwy rozpoczynają się od wyrazu „smart”. To brytyjskie słowo oznacza „mądry”, natomiast w wypadku różnorodnych urządzeń, określenie to znaczy, że taki sprzęt jest wielofunkcyjny.
Przykładowo tak zwany smartBOX, czyli tłumacząc ten wyraz dosłownie „mądre pudełko”, to narzędzie, jakie służy do zdalnej akwizycji informacji z różnorodnego rodzaju sprzętów pomiarowych.

Ogólnoświatowy przywódca w dziedzinie automatyki przemysłowej
Bez kategorii / Styczeń 18, 2018

Amerykańska korporacja Flowserve to lider w dyscyplinie automatyki przemysłowej, który zajmuje się wytwórczością i sprzedażą urządzeń, przynależnych do przemysłu uszczelnień mechanicznych, pomp oraz regulacji przepływów. Działy te pełnią bardzo ważną rolę w automatyce przemysłowej i w procesach energetycznych.