Podstawowe metody jakie się stosuje we współczesnej obróbce metali i wytwarzaniu z nich różnych elementów.
Bez kategorii / Marzec 11, 2018

Od chwili gdy ludzie nauczyli się topić rudy żelaza i wytapiać metal rozpoczęła się następna epoka w historii świata. Zaczęły się wtedy również pojawiać całkowicie nowe możliwości wykorzystania otrzymanych metali, takie jak broń czy różne narzędzia. Przez wiele wieków techniki związane z odlewaniem metali były udoskonalane, przez co obecnie da się wytwarzać bardzo precyzyjne części.

Czy brać pod uwagę plazmowe wycinanie blachy HARDOX?
Bez kategorii / Marzec 11, 2018

Blacha to produkt, którego wykorzystywanie jest niezwykle bogate. Zwłaszcza blacha trudnościeralna, jakiej odporność daje możliwość na wykorzystanie w prawie każdej dziedzinie przemysłu. Potrzebujemy jej do produkowania prowadnic, ślizgów, chwytaków, sit, rozkruszaczy i wielu innych akcesoriów. Z tego względu warto także wiedzieć, w jakim miejscu i jaką metodą da się tego typu blachę obciąć.

Profesjonalne i polecane filtry Mann i Donaldson
Bez kategorii / Marzec 9, 2018

Firma Mann to jeden z trzech największych fabrykantów i dystrybutorów filtrów. Mann proponuje filtry przeróżnego rodzaju, między innymi filtry samochodowe, powietrzne, oraz także filtry przeznaczone do systemów ssawnych. Jeżeli zależy Ci na kupieniu stabilnych, jakościowych i polecanych filtrów o wysokich parametrach, to filtry mann niewątpliwie okażą się cudownym wyborem.